Rehabilitacja Drożdżówka

Nowocześnie wyposażony Zakład Rehabilitacji prowadzony przez mgr Specjalistę Fizjoterapii Tomasza Niewiadomskiego, osobę z wieloletnim doświadczeniem z zakresu rehabilitacji dzieci i dorosłych.

Zespół terapeutyczny to wysoko wykwalifikowany personel: fizjoterapeuci, neurologopeda, psycholog, masażyści.

Zajmujemy się:

 • Dolegliwościami bólowymi
  - kręgosłupa, obręczy barkowej, obręczy biodrowej, głowy, twarzy szczęki, żuchwy, jamy brzusznej, klatki piersiowej.
 • Rehabilitacją neurologiczną
  - po udarach mózgu;
  - urazach Ośrodkowego Układu Nerwowego;
  - po urazach nerwów obwodowych.
 • Rehabilitacją przedoperacyjną, pooperacyjną
 • Korekcją wad postawy
 • Dolegliwościami psychosomatycznymi i wegetatywnymi

 

telefon: 25 799-21-23  (w 205) lub 530-130-332

Rehabilitacja Drożdżówka – skuteczny powrót do zdrowia

Możliwość korzystania ze wszystkich części swojego ciała to jakże oczywista umiejętność dla każdego zdrowego człowieka. Zaczynam ją doceniać dopiero wówczas, gdy – najczęściej w wyniku urazu lub dolegliwości zdrowotnych – nam jej zabraknie. Właśnie wtedy z pomocą mogą przyjść zabiegi rehabilitacyjne.

Rehabilitacja w Drożdżówce daje gwarancję najlepszej opieki fachowców w dziedzinie fizjoterapii. W swojej praktyce zawodowej pomogli oni już setkom pacjentów cierpiących na dolegliwości ortopedyczne, neurologiczne, bólowe czy psychosomatyczne. Jednak funkcja terapeutyczna to nie jedyna możliwość, którą oferuje rehabilitacja w Drożdżówce. Pod czujnym okiem naszych fizjoterapeutów mogą również Państwo przygotować się do nadchodzących zabiegów lub operacji wzmacniając mięśnie czy powiększając zakres ruchu w stawach. Nasz zakład rehabilitacji w Drożdżówce zajmuje się także korekcją wad postawy, tak u dzieci, jak i dorosłych.

Rehabilitacja Drożdżówka – nowy standard rehabilitacji

Jednak rehabilitacja w Drożdżówce to nie tylko zabiegi rehabilitacyjne, ale również wsparcie specjalistów z innych dziedzin. W naszym kompleksowym rozumieniu rehabilitacji uwzględniliśmy też możliwości skorzystania z usług neurologopedy, psychologa i masażystów. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w przywracaniu do zdrowia, którym może pochwalić się zakład rehabilitacji Kaśmin, pozwala nam stwierdzić, że taka całościowa interpretacja procesu fizjoterapii przynosi najlepsze rezultaty. Wszystkie osoby podzielające ten pogląd zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rehabilitacji w Drożdżówce i wybrania spośród wachlarza dostępnych usług: rehabilitacji domowej i ambulatoryjnej, rehabilitacji stacjonarnej i rehabilitacji dziennej, rozwiązania, które będzie najlepiej odpowiadać Państwa potrzebom.

Kontakt

Kaśmin to przyjazny dom opieki dla osób starszych. W naszych domach opieki leczony jest alzheimer oraz prowadzona jest rehabilitacja.