Rehabilitacja Mińsk Mazowiecki

Ponad 200 m 2 powierzchni zagospodarowaliśmy z myślą o pacjentach: pokój dzienny, wygodna poczekalnia, sprzęt rehabilitacyjny najlepszych światowych marek, całość dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

Godziny otwarcia rehabilitacji: Pn - Pt: 8 00 do 20 00, Sb: 8 00 - 13 00

Umówić się na wizytę można telefonicznie pod numerem telefonu 25-740-55-87 lub bezpośrednio u kierownika rehabilitacji mgr Specjalistę Fizjoterapii Tomasza Niewiadomskiego. Rehabilitacja Warszawa Mazowieckie, blisko i profesjonalnie.

Nasi specjaliści doskonale znają się zabiegach z zakresu masaży leczniczych rehabilitacji medycznej oraz innych zabiegów fizioterapeutycznych. Zakład rehabilitacja mazowieckie Kaśmin jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt medyczny.

Rehabilitacja w Mińsku Mazowieckim

Powrót do pełni sprawności fizycznej po kontuzjach i wypadkach to zadanie wymagające nie tylko dużej dawki cierpliwości i samozaparcia, ale również kompetentnych rehabilitantów. Właśnie takie osoby znajdziesz w zakładzie Kaśmin – rehabilitacja Mińsk Mazowiecki. Rehabilitacja to prawdziwa sztuka, której znaczenie we współczesnej medycynie rośnie. Zabiegi rehabilitacyjne są kluczowym elementem w procesie odzyskiwania pełni zdrowia po urazach ortopedycznych, operacjach, zabiegach czy też urazach neurologicznych i wewnętrznych. Niestety, publiczny system opieki zdrowotnej nie daje możliwości korzystania z fizjoterapii wtedy, kiedy tego potrzebujemy skazując pacjentów na wielotygodniowe oczekiwanie. Zdając sobie sprawę z istotności zagadnienia, ale także popytu na zabiegi rehabilitacyjne w dużych miastach (np. rehabilitacja Warszawa) uruchomiliśmy filię NZOZ Kaśmin – rehabilitacja Mińsk Mazowiecki.

Rehabilitacja Mazowieckie ze znakiem jakości  

Dobra opinia naszych rehabilitantów rozchodzi się daleko poza granice województwa Mazowieckiego. Oferowane przez ośrodek rehabilitacyjny w Mińsku Mazowieckim usługi stanowią kompleksowy pakiet zabiegów rehabilitacyjnych pozwalający na odzyskanie sprawności po najbardziej popularnych urazach stawów, kości, wylewach, udarach i zawałach. Każdorazowo w procesie rehabilitacji stawiamy na indywidualne podejście do pacjenta i jego aktualnych potrzeb i możliwości. Korzystając ze zdobyczy fizykoterapii, terapii manualnej, masażu i gimnastyki, pomagamy wskrzesić w pacjentach nadzieję na powrót do dyspozycji i odzyskanie pełnej władzy nad swoim ciałem.
Zapraszamy do kontaktu z ośrodkiem rehabilitacji w Mińsku Mazowieckim i zapytanie o pierwszy wolny termin zabiegów rehabilitacji w ośrodku Kaśmin.

Kontakt

Kaśmin to przyjazny dom opieki dla osób starszych. W naszych domach opieki leczony jest alzheimer oraz prowadzona jest rehabilitacja.