Zakład Opiekuńczo - Leczniczy Psychiatryczny

Pobyt komercyjny w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym o profilu psychiatrycznym nie jest ograniczony względami medycznymi. Zawieramy umowę cywilno - prawną z pacjentem lub jego opiekunem prawnym która określa warunki pobytu, zakres świadczonych usług medycznych oraz wszelkie koszty.

W ramach naszych usług podejmujemy m.in. leczenie Alzheimera oraz innych poważnych chorób. Nasz dom opieki, położony w sąsiedztwie dużego kompleksu leśnego zapewnia pacjentom opiekę medyczną na wysokim poziomie. Dzięki temu dowodzimy, że nawet choroba taka, jak AD (Alzheimer) nie musi oznaczać rezygnacji z komfortu. Poniżej znaleźć można dokładny wykaz świadczonych przez nas usług.

Przyjęcia bez kolejki

Proponujemy Państwu komercyjny pobyt w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami. Do dyspozycji Państwa jest świetlica z biblioteką oraz kawiarnia.

W zakres świadczeń w ramach pobytu komercyjnego wchodzi także:

  • Wyżywienie w postaci 4 posiłków dziennie
  • Podstawowa opieka medyczna lekarza internisty
  • Opieka pielęgniarska 24 godziny na dobę

 

Dodatkowo zapewniamy możliwość *:

  • Konsultacji lekarzy specjalistów
  • Rehabilitacji ogólnej
  • Realizacji zleconych badań diagnostycznych zgodnie z potrzebą pacjenta
  • Transportu medycznego
  • Usługi fryzjerskie, manicure i pedicure
  • Usługi prania odzieży

 *opłata zgodna z cennikiem

Leczenie psychiatryczne w komforcie i pełnej dyskrecji

Zakład leczenia psychiatrycznego Kaśmin to przestrzeń zaprojektowana z myślą o osobach borykających się z dysfunkcjami zdrowia psychicznego. Zaburzenia mentalne i ich konsekwencje, także psychosomatyczne, to coraz częstsze zjawiska we współczesnym społeczeństwie, nie tylko wśród seniorów. W zakładzie opiekuńczo-leczniczym Kaśmin oferujemy również opiekę psychiatryczną z najwyższej półki. Zespół specjalistów pozwala nam otoczyć najlepszą opieką pacjentów zmuszonych podjąć leczenie psychiatryczne. W powrocie do zdrowia z pewnością pomogą im świetne wyposażenie naszego zakładu leczenia psychiatrycznego oraz jego nietuzinkowa lokalizacja w otoczeniu przyrody.

Kaśmin – zakład leczenia psychiatrycznego ze znakiem jakości

W ramach pobytu w zakładzie leczenia psychiatrycznego pacjenci mają dostęp do konsultacji lekarskich, opieki, diagnostyki oraz rehabilitacji, a także pakietu usług towarzyszących, jak np. transport medyczny. Osoby potrzebujące opieki psychiatrycznej mogą też skorzystać z nieterapeutycznych możliwości, którymi dysponuje Kaśmin. Obcowanie z przyrodą, korzystanie z pomieszczeń wspólnych (biblioteki, kawiarni czy usług kosmetologicznych) z pewnością poprawią samopoczucie pacjenta i pomogą mu nawiązać nowe relacje z innymi ludźmi. Zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami i odkrycia wszystkich możliwości, które oferuje zakład leczenia psychiatrycznego Kaśmin.     

Kontakt

Kaśmin to przyjazny dom opieki dla osób starszych. W naszych domach opieki leczony jest alzheimer oraz prowadzona jest rehabilitacja.