Zakład Opiekuńczo - Leczniczy

Dom opieki Mazowieckie

Informacje pod numerem telefonu: 25-799-21-23 (w.210), 531-887-222

Pobyt komercyjny w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym nie jest ograniczony względami medycznymi. Zawieramy umowę cywilno - prawną z pacjentem lub jego opiekunem prawnym która określa warunki pobytu, zakres świadczonych usług medycznych oraz wszelkie koszty. Dzięki temu nasz dom opieki może świadczyć usługi dla każdego, kto uzna że potrzebna jest mu rehabilitacja.

Dzięki dogodnemu położeniu (woj. Mazowieckie, Warszawa oddalona jest o godzinę drogi) wśród lasów sosnowych ośrodek zapewnia spokój i ciszę. Czynniki te pozytywnie wpływają na skuteczność rehabilitacji i pozwalają skupić się jedynie na powrocie do zdrowia. Dom opieki Mazowieckie, rehabilitacja blisko i w miłej atmosferze.

Przyjęcia bez kolejki

Proponujemy Państwu komercyjny pobyt w pokojach 2 osobowych z łazienkami. Do dyspozycji Państwa jest świetlica z biblioteką oraz kawiarnia.

W zakres świadczeń w ramach pobytu komercyjnego wchodzi także:

 • Wyżywienie w postaci 4 posiłków dziennie
 • Podstawowa opieka medyczna lekarza internisty
 • Opieka pielęgniarska 24 godziny na dobę
 • Rehabilitacja 3 x w tygodniu po pół godziny (w tym rehabilitacja grupowa)
 • Materace zmiennociśnieniowe
 • Łóżko ortopedyczne, regulowane elektrycznie z barierkami

 

Dodatkowo zapewniamy możliwość *:

 • Konsultacji lekarzy specjalistów
 • Rehabilitacji ogólnej w większym zakresie zgodnie z potrzebą pacjenta
 • Realizacji zleconych badań diagnostycznych zgodnie z zaleceniami lekarskimi
 • Transportu medycznego
 • Usługi fryzjerskie, manicure i pedicure
 • Usługi prania odzieży

 *opłata zgodna z cennikiem.

Zakład opiekuńczy wart Twoich bliskich

Kaśmin to dom opieki, w którym dobro pacjenta jest zawsze na pierwszym miejscu. Niezależnie od okoliczności i dysfunkcji, z jakimi trafia do nas osoba chora, nasz doświadczony zespół lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów i opiekunów zapewni opiekę najlepszą z możliwych. Z uwagą pochylamy się nad każdym pacjentem, zapewniając mu swoją uważność i indywidualne podejście. To właśnie one są często równie istotne dla człowieka zmagającego się z chorobą co trafne diagnozy lekarskie i odpowiednio dobrane zabiegi rehabilitacyjne. Takie podejście wyróżnia dom społeczny Kaśmin na tle innych zakładów opiekuńczych.

Kaśmin - więcej niż zakład leczniczy

Dom opieki Kaśmin dysponuje nie tylko wykwalifikowaną kadrą specjalistów, ale także unikatową lokalizacją w otoczeniu zasobów przyrody, którymi może poszczycić się województwo Mazowieckie. To właśnie zieleń drzew, śpiew ptaków i brak miejskiego hałasu działają kojąco na osoby przebywające w domu społecznym Kaśmin. Oprócz walorów przyrodniczych i kadry fachowców najwyższej próby, dysponujemy także świetnym zapleczem i infrastrukturą towarzyszącą. Wszystko sprawia, że nasz zakład opiekuńczy zapewnia pacjentom komfort i standard odpowiadający najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Zakład leczniczy Kaśmin może również pomóc w powrocie do zdrowia Państwa bliskim. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowej oferty naszych usług i przekonania się, że dom opieki Kaśmin to miejsce, w którym odzyskuje się zdrowie i radość z życia.

Kontakt

Kaśmin to przyjazny dom opieki dla osób starszych. W naszych domach opieki leczony jest alzheimer oraz prowadzona jest rehabilitacja.