Oferta naszego Domu

Położony jest w malowniczej miejscowości Drożdżówka 40 km od centrum Warszawy, z dala od wielkich aglomeracji miejskich. Ze względu na niepowtarzalne charakterystyczne walory przyrodnicze i atrakcyjne ukształtowanie terenu wydzielona część trzydziestosześcio hektarowego lasu w którego kompleksie powstał ośrodek, znana jest jako "Uroczysko Czapków". Dojazd do Warszawy i okolic zapewniają autobusy zatrzymujące się przed naszym Domem.

Proponujemy pobyt w pokojach 2 osobowych z bezpośrednim dostępem do łazienek. Wszystkie pokoje mają dostęp do bezprzewodowego Internetu. Pomieszczenia są w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiadamy własne zaplecze kuchenne gdzie przygotowywane są posiłki dla wszystkich mieszkańców z uwzględnieniem diet i zaleceń lekarskich. Do dyspozycji jest świetlica z biblioteką oraz kawiarnia.

Zapewniamy mieszkańcom warunki bezpiecznego i godnego życia uwzględniając ich sprawność fizyczną i psychiczną. Każdy z mieszkańców może liczyć na wszechstronną opiekę oraz zakres świadczeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb. W naszym Domu zapewniamy mieszkańcom różne formy terapii zajęciowej, istnieje również możliwość skorzystania z rehabilitacji.

Kadrę naszego Domu stanowią pracownicy z odpowiednimi kompetencjami w zakresie udzielania wsparcia i pomocy osobom w podeszłym wieku oraz przewlekle somatycznie chorym: psycholog, pielęgniarki, rehabilitanci, opiekunowie, instruktorzy terapii zajęciowej, pracownik socjalny, dietetyk. Mieszkańcy są objęci opieką lekarską i pielęgniarską.

Naszym mieszkańcom zapewniamy również domowe i dietetyczne wyżywienie z naszej kuchni gdzie posiłki przygotowuje doświadczony personel.

Pomagamy również w drobnych zakupach dokonywanych osobom z mniejszą sprawnością. W naszym domu organizowane są cyklicznie imprezy kulturalno – rekreacyjne. Naszym mieszkańcom pomagamy w wykonywaniu czynności dnia codziennego.

Zdjęcia Domu Pomocy Społecznej Kaśmin

Kontakt

Kaśmin to przyjazny dom opieki dla osób starszych. W naszych domach opieki leczony jest alzheimer oraz prowadzona jest rehabilitacja.