Oferta naszego Domu

Położony jest w malowniczej miejscowości Drożdżówka 40 km od centrum Warszawy, z dala od wielkich aglomeracji miejskich. Ze względu na niepowtarzalne charakterystyczne walory przyrodnicze i atrakcyjne ukształtowanie terenu wydzielona część trzydziestosześcio hektarowego lasu w którego kompleksie powstał ośrodek, znana jest jako "Uroczysko Czapków". Dojazd do Warszawy i okolic zapewniają autobusy zatrzymujące się przed naszym Domem.

Proponujemy pobyt w pokojach 2 osobowych z bezpośrednim dostępem do łazienek. Wszystkie pokoje mają dostęp do bezprzewodowego Internetu. Pomieszczenia w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiadamy własne zaplecze kuchenne gdzie przygotowywane posiłki dla wszystkich mieszkańców z uwzględnieniem diet i zaleceń lekarskich. Do dyspozycji jest świetlica z biblioteką oraz kawiarnia.

Zapewniamy mieszkańcom warunki bezpiecznego i godnego życia uwzględniając ich sprawność fizyczną i psychiczną. Każdy z mieszkańców może liczyć na wszechstronną opiekę oraz zakres świadczeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb. W naszym Domu zapewniamy mieszkańcom różne formy terapii zajęciowej, istnieje również możliwość skorzystania z rehabilitacji.

Kadrę naszego Domu stanowią pracownicy z odpowiednimi kompetencjami w zakresie udzielania wsparcia i pomocy osobom w podeszłym wieku oraz przewlekle somatycznie chorym: psycholog, pielęgniarki, rehabilitanci, opiekunowie, instruktorzy terapii zajęciowej, pracownik socjalny, dietetyk. Mieszkańcy objęci opieką lekarską i pielęgniarską.

Naszym mieszkańcom zapewniamy również domowe i dietetyczne wyżywienie z naszej kuchni gdzie posiłki przygotowuje doświadczony personel.

Pomagamy również w drobnych zakupach dokonywanych osobom z mniejszą sprawnością. W naszym domu organizowane cyklicznie imprezy kulturalnorekreacyjne. Naszym mieszkańcom pomagamy w wykonywaniu czynności dnia codziennego.

 

ZDJĘCIA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ KAŚMIN

Kontakt Drożdżówka:

Kaśmin s.c.
Drożdżówka 5a
05-332 Siennica

tel: 25-799-21-23
kom: 664-419-406
fax: 25-799-21-23 (wew. 212)
email: biuro@kasmin.pl

Informacja

tel: 539 093 335

Kontakt Mińsk Mazowiecki:

Filia Kaśmin s.c
ul. 1 PLM "Warszawa" 5 / 14
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel: 25-740-55-87
email: minsk@kasmin.pl